Wat zoekt u?

Contact & route

Bouwbedrijf Boogert
Manteling 8
4307 CJ Oosterland

Telefoon 0111 641596
Fax 0111 642868
info@bouwbedrijfboogert.nl

Route beschrijving naar Bouwbedrijf Boogert

Direct contact medewerkers

Directie / projectontwikkeling / koopwoningen

Hans Boogert
Directeur
Tel: 0111 641596
j.boogert@bouwbedrijfboogert.nl
Albert Jan van de Breevaart
Adjunct Directeur
Tel: 0111-648597
ajbreevaart@bouwbedrijfboogert.nl

Secretariaat

Monique Buijs
Directiesecretaresse
Tel: 0111-641596
monique@bouwbedrijfboogert.nl
Annemiek van Mourik
Receptioniste
Tel: 0111-641596
annemiek@bouwbedrijfboogert.nl

Planvoorbereiding

Wans Dooge
Planvoorbereider
Tel: 0111 648580
wans@bouwbedrijfboogert.nl

Projectleiding

Albert de Wit
Projectleider
Tel: 0111-648592
albert@bouwbedrijfboogert.nl
Rini Naaktgeboren
Projectleider Meerjarenonderhoud gemeentelijke gebouwen
Tel: 0111-648593
rini.naaktgeboren@bouwbedrijfboogert.nl
Nico Troost
Projectleider
Tel: 0111 648587
nico.troost@bouwbedrijfboogert.nl
Niels Kole
Projectleider Service en Verbouw
Tel: 0111-648595
niels.kole@bouwbedrijfboogert.nl
Leander Brinkman
Projectleider Woningbouwvereniging en Zorg
Tel: 0111 648591
leander@bouwbedrijfboogert.nl
Marco Hommel
Projectleider
Tel: 0111-648590
marco.hommel@bouwbedrijfboogert.nl

Werkvoorbereiding

Melvin Lindhout
Werkvoorbereider
Tel: 0111 641596
melvin@bouwbedrijfboogert.nl
Matthijs van Ekeren
Werkvoorbereider
Tel: 0111-641596
matthijs@bouwbedrijfboogert.nl
Frank Dooge
Werkvoorbereider
Tel: 0111-648583
frank@bouwbedrijfboogert.nl
Huib Schot
Werkvoorbereider
Tel: 0111-641596
huib.schot@bouwbedrijfboogert.nl

Uitvoering

William van der Maas
Uitvoerder
Tel: 06-20612499
william@bouwbedrijfboogert.nl
Marco Stouten
Uitvoerder
Tel: 06-20428669
marco@bouwbedrijfboogert.nl
Theo den Engelsman
Uitvoerder
Tel: 06-53351341
theo@bouwbedrijfboogert.nl
Leonard Smalheer
Assistent uitvoerder
Tel: 06-53867914
leonard@bouwbedrijfboogert.nl
Ron van Hekke
Uitvoerder Service en Onderhoud
Tel: 06-22994947
ron.van.hekke@bouwbedrijfboogert.nl

Calculatie

Pieter Kalle
Calculator
Tel: 0111 641596
pieter.kalle@bouwbedrijfboogert.nl
Dré Brekelmans
Calculator
Tel: 0111 641596
dbrekelmans@bouwbedrijfboogert.nl

Administratie

Lia van leeuwen
Administratief Medewerker
Tel: 0111 641596
lia@bouwbedrijfboogert.nl
Marianne Meerdink
Administratief medewerker
Tel: 0111 648584
marianne.meerdink@bouwbedrijfboogert.nl
Ronald Rasenberg
Controller
Tel: 0111 641596
ronald@bouwbedrijfboogert.nl
Anneke Boone
Hoofd administratie
Tel: 0111 648588
anneke@bouwbedrijfboogert.nl

Materieeldienst

Jan Hage
Materieelbeheerder
Tel: 06 53351477
jan@bouwbedrijfboogert.nl

Machinale houtbewerking

Peter Stoutjesdijk
Werkvoorbereider
Tel: 0111 648589
peter@bouwbedrijfboogert.nl
Andre Slingerland
Chef machinale en afmontage
Tel: 06 13751472
magazijn@bouwbedrijfboogert.nl

Routebeschrijving